KONST / Litografier / Färglitografi 14003181
nr 1400 3181
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 106/300. Motivet: 29x38cm, yttermått inklusive ram: 48x57cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:33:23
28/5 17:36:37
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer